Kontakt
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Czas realizacji zamówienia
 

Na czas, po którym paczka trafi do Twoich rąk, składa się czas realizacji (czyli zapakowanie towaru) i czas, jaki jest potrzebny poczcie lub kurierowi na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Ciebie adres.

TERMIN OTRZYMANIA PRZESYŁKI = CZAS REALIZACJI + CZAS DOSTAWY

Zarejestrowani użytkownicy mają możliwość sprawdzenia na bieżąco statusu swojego zamówienia logując się na swoje konto. Niezarejestrowani użytkownicy mogą sprawdzić status realizacji klikając w link prowadzący do statusu transakcji (e-mail potwierdzający złożenie zamówienia.) 

Zamówienie na towary o różnym czasie realizacji wysyłane jest po skompletowaniu całości, tzn. po upływie czasu najdłuższego z podanych. W dniu wysyłki otrzymają Państwo od nas mailowe potwierdzenie realizacji zamówienia.

 

Wszystkie terminy realizacji podane poniżej odnoszą się do dni roboczych i nie obejmują terminu dostarczenia przesyłki przez Pocztę Polską lub kuriera. 

 

24h - towar znajduję się w magazynie firmowym lub zewnętrznym magazynie. Realizacja następuje najpóźniej następnego dnia roboczego. (w przypadku zamówienia w dnień wolny od pracy, wysyłka może nastąpić po dwóch dniach.)

48h - towar znajduje się w magazynie dostawcy. Realizacja następuje najpóźniej w ciągu dwóch dni.

3-5 dni - towar znajduje się w magazynie dostawcy w małych ilościach. Maksymalny czas realizacji wysyłki to 5 dni.

do 7 dni - towar występuje ma rynku w małych ilościach. Przewidywany termin realizacji to 7 dni roboczych.

na zamówienie - towar trudno dostępny, przed zamówienie prosimy o kontakt z obsługą sklepu.

 

Dokładamy wszelkich starań, aby na stronie wyświetlały się jedynie faktycznie dostępne produkty. Strona aktualizowana jest wielokrotnie w ciągu dnia również pod kątem dostępności u dostawców. W wyjątkowych przypadkach może jednak zdarzyć się, że wyświetlany towar nie jest już dostępny (lub dostępna jest ilość mniejsza od zamówionej). O takiej sytuacji informujemy Klienta najszybciej jak to możliwe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl