Kontakt
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Formy płatności
 
W sklepie internetowym KOLOREXPERT.PL możesz zapłacić na różne sposoby. Sposób płatności wybierasz w trakcie składania Zamówienia.
 

Gotówka/Pobranie

Za Zamówione Towary płacisz dostawcy gotówką przy odbiorze. Ten sposób płatności gwarantuje najszybszą realizację Zamówienia, nie musimy czekać na potwierdzenie wpłynięcia środków na nasze konto bankowe.


Przelew

Po złożeniu Zamówienia otrzymasz od nas e-mail z numerem rachunku, na który wpłacasz pieniądze. Zamówienie zostanie zrealizowane po otrzymaniu przez nas wpłaty.

Numer konta i dane do przelewu:
   23 1140 2004 0000 3102 7769 0336
   BYSTRZAK ul. Sosnowa 33, 07-130 Łochów


Karty płatnicze

  • Visa 
  • Visa Electron 
  • MasterCard 
  • MasterCard Electronic 
  • Maestro

Składając Zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę firmy Płatności Shoper - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych. Tam podajesz dane swojej karty. Po pozytywnej autoryzacji płatności przez firmę Płatności Shoper wyślemy do Ciebie Zamówione Towary. Za płatność kartą płatniczą nie są doliczane dodatkowe opłaty.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający  dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

„Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)”


Przelew bezpośredni

Składając Zamówienie zostaniesz przekierowany na stronę firmy Płatności Shoper - naszego pośrednika w płatnościach elektronicznych, a następnie do Twojego banku. Dokonana płatność praktycznie od razu wpływa na konto pośrednika. Po potwierdzeniu płatności i jej akceptacji przez firmę Płatności Shoper wyślemy do Ciebie zamówione Towary. Za płatność kartą płatniczą nie są doliczane dodatkowe opłaty.

„Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. (www.bluemedia.pl)”

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl